TrikiMam

Lifestyle

Domek na wyspie

Polska jest naprawdę piękna i oferuje wiele magicznych zakątków, w których warto się na chwilę zatrzymać, może nawet na dłuższą chwilę…

Ostatnio wybraliśmy się z rodziną i przyjaciółmi do wyjątkowego miejsca – „Domek na wyspie” usytuowany w Górach Świętokrzyskich we wsi Ciekoty.

 

Dom naprawdę znajduję się na wyspie, gdzie do dyspozycji gości była łódź, wędki, miejsce na ognisko, grilla i mały placyk zabaw. Spędziliśmy tam kilka dni w otoczeniu drzew, stawu, a rano właściciel załatwiał nam dostawę świeżego mleka prosto od krowy. Poranna kawa smakowała genialnie! Wieczory rządziły się swoimi rytuałami czyli kolacja z kamiennego grilla, którego dzięki zadaszeniu można było robić nawet w te mniej pogodne wieczory. Muszę dodać, że gospodarze byli naprawdę przemili i co ważne widzieliśmy się z mini w dniu przyjazdu i wyjazdu (pełne zaufanie). Podsumowując polecam miejsce na wypad zarówno z dziećmi jak i bez nich. Domek odwiedziliśmy latem, ale już zarezerwowaliśmy go sobie w bardziej mroźną porę roku. Warto dodać, że droga z Warszawy zajmuje ok 2,5 godziny.

Foto by Marcin Klinger

Foto by Marcin Klinger

Foto by Marcin Klinger

   

Leave A Comment