TrikiMam

Triki

Kreatywny pomysł na prezent  dla dzieci – HENDMADE

Chodząc po sklepach czy przeglądając strony w necie często widzimy atrakcyjne gadżety, które nadawałby się idealnie na prezent. Kiedy jednak przychodzi moment, w którym potrzebujemy coś kupić to jak na złość nie możemy nic znaleźć i pomysłów również jakoś brakuje. Dlatego mam dla Was kilka wyjątkowych propozycji typu handmade, które możecie zrobić sami lub przy wsparciu swoich pociech.

  1. Obraz – jego wymienię w pierwszej kolejności z racji mojej pasji. Kilka namalowałam do pokoju mojego synka jeszcze przed jego urodzeniem. Teraz już nie mam wyboru i malujemy razem. Popatrzcie np. na zdjęcie w tle mojego fun page, to nasze wspólne dzieło malowane palcami.
  2. Wyszywane literki z imieniem – do powieszenia na ścianę czy na szczebelki łóżeczka. Mój synek dostał taki prezent na chrzest od mojej najstarszej siostry, zrobiła to oczywiście sama.
  3. Piękne pierniki – ten słodki gadżet nadaje się na każdą okazję. Mój Staś dostał piernika z informacjami o urodzeniu od jednej z ciotek, która dosłownie dzierga takie dzieła w zaciszu swojej kuchni.
  4. Tablica małego majsterkowicza – tą wykonał tata kolegi Stasia dla swojego synka. Mój maluch nie mógł od niej odejść to była totalna fascynacja.
  5. (…) To miejsce zostawiam na Wasze propozycje – jaki ciekawy handmade macie w domu?

Leave A Comment